follow me and i will follow you back..muuaccxx !!

Wednesday, 20 July 2011

fOr adek mimi :)

x mow sdey2... anggp 2 suma dugaan taw... ada hikmah dya.. kna byk2 brsabar.. brdoa and ikhlas taw... mngkn ada lg nsib baik lpz ni... hrpkan ary sok lbey baik dri smlm ek... xdk manusia yg kt dunia ni x trima dugaan..
 *
*
*
So berbanyakkan senyum.. berdoa.. and doakan tuk yg lain.. brdoa smoga dpt tenangkan aty ek... wt owg yg kta syg taw yg kta ni trlalu sygkan depa taw... dont be sad.. ( jngn dok exercise mata sngt ) hahahx



** kak syg mimi taw.. jngn sdey lg.. mimi kna kuat wt sesuatu yg mimi btl2 nk taw... mimi kna berani...
tabah k... chaiyOk2 :) suma akan pulih cam besa.. (jngn ngis nnty kak pun ngis bnjir plak SP nnty ) huhu :)

5 comments:

  1. semoga adeq mimi tabah jugak *eventho i do not knoe the real situation but praying for happiness of someone else is good rite? aummm (':

    ReplyDelete
  2. thanx dewi.. adek syg ni...( adk bf ) oppss ! xpa2.. smoga dya tabah....

    ReplyDelete
  3. opsss! kantoi. hikhik. sokayyy. puh puhhh. kasi tiup semangat cket dekat adeq mimi. bertuah adeq mimi dapat KAKAK IPAR yang caring. *eh eh terCAPS LOCk pulak perkataan itu. keh keh keh :P

    ReplyDelete
  4. dugaan tuh tanda allah s.w.t syg kite..mgkn ade yg lg baik untk kite kt depan hari kan2??hehee..

    ReplyDelete
  5. yup...btl 2 DEWI and BULAT.. hahah.. dewi wt kantoi...buang je button capslock 2..hahaha.. huhu tlg doakan kt adk sya yg sowg ni ek.. hrp2 dya tabah.. :)

    ReplyDelete

tima kasih sudi mengomen disini..:)
Cik Hawa hargai sngt..:)